V.V. Holwerd | 75-jarig jubileum!

Op 21 mei 2023 is het precies 75 jaar geleden dat voetbalvereniging Holwerd is opgericht en dat gaan wij groots vieren. Wij hebben een geweldig programma samengesteld met voor ieder wat wils en willen jou ook graag uitnodigen om dit jubileum samen met ons te vieren.

Vrijdag 19 mei is er een receptie. Naast een aantal sprekers zal ook topscheidsrechter Bas Nijhuis een lezing geven. De vrijdagavond wordt afgesloten met live muziek van Daniël Metz.

Zaterdag 20 mei wordt er rond de wedstrijd van Holwerd 1 een reünie georganiseerd en zullen vele (oude)bekenden elkaar weer treffen. Na het traditionele draaiend rad en buffet zijn er nog diverse optredens van o.a. My Old Suitcase en Alice Springs.

Zondag 21 mei staat helemaal in het teken van onze jeugd. Dan zullen zij de hele dag worden getraind en begeleid door Ajax Camps & Clinics. Een onvergetelijke en inspirerende trainingsdag waarbij zij zullen ervaren hoe het is om te trainen als een echte Ajacied.

Zien wij jou ook in het weekend van 21 mei? Aanmelden kan via Jubileum | VV Holwerd.

Delen:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Zoeken
Of stuur ons een bericht